Michi-chan

Přesun na blogger

6. července 2012 v 14:42 | Michiyo
Ahoj,
blog přesouvám na blogger.com. Bude asi jen o knížkách a zkouším tam psát i nějaký recenze, tak snad tam někdo zavítá a bude se mu tam třeba i líbit. Možná někdy na tento blog něco přidám, protože anime určitě pořád miluju. :) Určitě bych nechtěla aby tento blog zanikl, protože je to kousek mé minulosti, ikdyž někdy jsem se na něj "vyprdla" ;D a dost dlouho nic nepřidávala.
Pamatuju si ty blogový začátky, kdy jsem měla svůj první blog... Ó když si na to vzpomenu, tak jsem červená až... ;D (jak já miluju ty tři tečky... :D).
Tak teda doufám, že se nový blog nějak rozjede a snad se na něho nevyprdnu :P :D...

Mějte se
Michiyo... :)

Giveaway u Abyss- Leden

16. ledna 2012 v 10:35 | Michi Cullen
U Abyss je soutěž o 2 výtisky knížky EON: Znovuzrození dračího oka (Alison Goodmanová). soutěž je otevřená pro ČR a SK ;). A soutěží se do 31.1.12 =)

Bruno Mars - Just The Way You Are ♥

12. února 2011 v 20:52 | Michi Cullen
Tak tohle je moje srdcovka.. Prostě krásnej song!! Brunovi se moc povedl! Prostě áá :D ♥♥

Jaj... zase jsem tady dlouho nebyla :D

20. listopadu 2010 v 18:55 | Michi Cullen
ahojééc :D,
 pardon, že jsem tady tak dlouho nebyla, ale prostě mě se nic nechtělo přidávat... Ted jsem u babičky takže se zase asi ničeho nedočkáte (stejně tady nikdo nechodí) takže promiňte.
 Jinak už mě je aji dobře sice to skoro pořád bolí, ale už né táák hodně!! :D
 No už nevim, co bych napsala.

Michi Cullen

promiňte

18. října 2010 v 19:40 | Michi Cullen
Ahojky, omlouvámse že jsem tedka nic nepřidala, ale bylo mě blbě.. dneska jsme byli 2x v nemocnici a mám něco se žlučnike :/.. Asi se tady tedka týden nic neukáže.. Tak promiňtě a já si jdu lehnout

Michi Cullen

Rob & Kristen vs. Ian & Nina

12. září 2010 v 11:17 | Michi Cullen
others
...
Tak tady: hollywoodlife.com můžete hlasovat buď pro pár Rob & Kristen a nebo Ina & Nina. =) jý hlasovala pro Iana & Ninu co vy??

blbá škola :D

10. září 2010 v 18:57 | Michi Cullen
others
Ahoj,  promiňtě že jsem tedka týden nic nepřidala, ale prostě začala škola a já na to nemám moc času.. Ve středu mám doučko, ve čtvrtek jsem byla s kámoškou na cvičení a každej den se mě chce strašně spat :D.. No ještě jsem si nezvykla na to, že musim zase vstávat.. Pokud si vůbec zvyknu xDD. Navíc se musim pořádně učit, aby mě přijali na školu (jsem v 9. třídě). Mám z toho docela už nervy... no trošku předčasně :D. Němčina už mě zase začala sr*t od první hodiny nebo spíš ta učitelka kterou na Nj máme. Prostě učitelka p**a :DD.
 Na CW už začalo The Vampire diaries 2 Serie, tak už se nemůžu dočkat až to uvidím s CZ titulky =). Doufám, že druhá řada bude tak dobrá jak první nebo i lepší (třeba, že by byli Damon a Elena spolu :D). 
 No teď možná něco přidám xD

 Michi Cullen

Jak na Coppermine Gallery?? prosím poraďte!!

31. srpna 2010 v 10:49 | Michi Cullen
Ahojky, chtěla bych udělat Coppermine Gallery, ale vůbec nevim jak na to.. :D Zkoušela jsem to udělat podle nějakého návodu, ale jak se mám připojit ke svému blogu přes FTP, tak jsem úplně ztracená!! Prosím kdokoli poraďte byla bych Vám moc vděčná za každou radu =). Už jsem z toho docela na nervy co a jak s tím :D.

pá Michi Cullen 

jsem u babičky

5. srpna 2010 v 14:18 | Michi Cullen
ahojky, Teďka asi do soboty se tu nic neukáže, protože jsem u babičky. Takže se všem omlouvám, že tady nic nebude nového. Diplom za SB udělám asi v tu sobotu kdy přijedu, protože tady nevim jestli je nějaký prográm na upravování fotek.

Cullen

nový design hotový

30. července 2010 v 0:15 | Michi Cullen
Ahojky, tak jsem konečně skoro po roce udělala nový design. Jmenuje se Fallen angel go to the hell (Padlí andělé jdou do pekla). Mě se docela líbí =). Doufám, že se i vám líbí :)..
Asi už jdu spát takže pá 
Michi Cullen
 
 

Reklama