Sukuba 1- Trápení/Succubus Blues

22. ledna 2012 v 17:06 | Michi Cullen |  Intrigued me

Sukuba 1- Trapení - Richelle Mead


"Může vypadat jak se jí zlíbí. Dostane každého muže, který se jí líbí. A přesto není šťastná..."
Autor: Richelle Mead
Série: Georgina Kincaid
Díl: 1/6(?)
Žánr: Fantasy, Sci- fi
Počet stran: 320
Vydavatel: Domino
Vazba: Vázaná
Rok vydání v ČR: 2011
Doporučená cena: 249,- Kč
Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností?
Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena!
Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem…

Můj: Názor: Knížka byla čtivá. Hodně jsem si oblíbila spisovatele Setha a anděla Cartera, ikdyž ani nevim přesně proč... Zato Romana(kluk co se "chtěl" sblížit s Georginou) jsem hned od začátku neměla ráda.
Knížka určitě není pro děti- vyskytuje se tam dosti sex.. ;D Georgina může dostat snad každého muže, kvůli svému vzhledu a umí se přeměnit na kohokoli, i změnit se na muže, zvíře...
Už se těším na další díly teď v dubnu by měl vyjít 3 díl s názvem Sny. Jinak kniha se mi velmi líbila. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.